Twitter Hesabını Silmek

Twitter hesabını silmek isteyen kullanıcılar olabilir, bilmeyenler için bu konumuz da yardımcı olmak istedik. Yapacaklarınız çok basit, ilk olarak hesabınız 30 günlüğüne donduruluyor ve bu 30 gün içerisinde hesabınıza hiç giriş yapmadığınız taktir de twitter üyeliğiniz komple siliniyor. 30 gün içerisinde giriş yaparsanız hesap tekrar aktif oluyor ve dolayısıyla silinmiyor. Bu durumda tekrar hesabı dondurarak silinmesi için 30 gün beklemeniz gerekiyor.

Hesabınızı silinmek üzere dondurmak için BURAYA tıklayınız. Ardından aşağıda ki uyarılar ile karşılacaksınız.

*Kullanıcı verini yalnızca 30 gün için saklarız ve bu sürenin sonunda kalıcı olarak silinir. Hesabını devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün içinde giriş yaparak hesabını tekrar etkinleştirebilirsin.

güzel sözler

*Kullanıcı adını veya Twitter adresini değiştirmek için hesabını devre dışı bırakmana gerek yok. Ayarlar sayfasından değiştirebilirsin. Tüm @yanıtlar ve takipçiler değişmeden kalacaktır.

*Eğer bu hesabın kullanıcı adını veya e-posta adresini başka bir Twitter hesabında kullanmak istersen, hesabını devre dışı bırakmadan önce bu bilgileri değiştir. Kullanıcı verileri kalıcı olarak silinene dek bu bilgiler kullanılamayacaktır.

*Hesabın birkaç dakika içinde Twitter‘dan kaldırılmış olacak, ancak kimi içerikler devre dışı bırakma işleminden birkaç gün sonrasına kadar twitter.com üzerinde görünür olabilir.

*Google gibi arama motorları tarafından oluşturulan içerik üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır.

Eğer Silmekte kararlıysanız bu sayfanın en altında bulunan “@isminiz adlı kişiyi devredışı bırak” butonuna tıklamak yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir