Rüyada Sayfa Görmek

Rüyada sayfa görmek; kadına, müjde ve ferahlığa, kadının bir sayfa verdiğini görmek sevindirici bir işe, elindeki sayfayı düşürmek ise vefat etmeye, sol eliyle bir sayfaya yazmak çirkin söz ve fiile işaret eder.

Sol elinde sayfa görmek yaptığı işten pişman olmaya, Sağ elle sayfayı yazmak yahut sayfanın sağ elde olması hayır ve berekete, sevinç ve saadete, Bir sayfaya bakmak ve onu okuyamamak mirasa nail olmaya, okumak ise mirasa varis olmak anlamına gelir.

Sayfayı tersinden okumak borca, Mahşerde dağıtılan sayfaları görmek gerçek imana ve salih amele ve kurtuluşa delalet eder. Bu rüyanın daha farklı rüya tabirleri için, kitap ve ayrıca defter kelimelerine de bakabilirsiniz.

Sayfa rüyası, yaptığınız hataların farkına varacağınızı, pişmanlık duyacağınızı işaret eder. Sayfadan bir şey okuduğunu görmek, bol paraya kavuşacağınıza yorumlanır.

güzel sözler

Rüyada sayfaya malik olmak ve kadına isarettir. Rüyada bir adamin bir sayfa almasi, o kimse için müjde ve ferahliktir. Rüyada kendisine bir kadının bir sayfa verdigini gören kimse, sevindirici bir isi bekler. Eger kadin örtülü, sayfa da açik ise, rüya sahibinin sakinmasi icap eden meshur bir habere isarettir.

Rüyada elinde dürülmüş bir sayfa gören kimsenin ölmesinden korkulur. Rüyada sol tarafinda bir sayfa bulundugunu gören kimse, yaptigi isten pisman olur. Rüyada sol eliyle bir sayfa yazdığını gören kimse, sair değilse bile şiir yazar veya çirkin bir is isler ya da zinadan bir çocuğu olur.

Rüyada elinde Farsça yazılı bir sayfa bulunduğunu gören kimse, zillet ve sıkıntıya düşer. Bir sayfaya baktigini ve onu okuyamadigini gören kimse, bir mirasa nail olur, sayfayı okudugunu gören kimse, bir mirasa varis olur, ters tarafindan okuyan kimse Uzerine borç birikir. Kiyamette dagitilmis sayfalari görmek, rüya sahibinin itikadinin düzgünlugüne ve Peygamber (A.S.)in lisani ile Allah (C.C.) tarafindan gelen seyleri tasdik edip, sek ve süpheyi reddetmesine isarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir