Rüyada Cüzdan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Cüzdan Görmek Tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema:Cüzdan kaybetmek; gizli tutmaya çalıştığınız bir şeyin açığa çıkacağına

Cüzdan bulmak; birbaşkasının sırrıyla kendinizi gizli tutacağınıza

Para dolucüzdan bulmak; hiç çalışmadan para kazanmak istediğinize ve bunun mümkün olmayacağına

Cüzdan çalmak; biryakınınızın sizin hakkınızda suizanda bulunacağına işarettir.

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen cüzdan, sırra delalet eder. Bundan dolayı bir kimse rüyada boş bir cüzdanı yahut içinde altın veya gümüş bulunan bir keseyi, bir kimseye emanet olarak verse, ona sırolan bir söz söyler ve onun ifşa edilmemesini ister. Eğer emanet bırakılan kese yeni ise, o sır da iyidir. Yeni değilse, o sır da kötüdür. Keseyi emanet alan kimse, keseyi açarsa, o kimse kendisine söylenen sırrı başkasına ifşa eder.

güzel sözler

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yolda giderken bir cüzdan bulduğunu görmesi; o kimsenin çok değerli bir şeyini kaybedeceğine, kişinin rüyasında parasının olmadığını görmesi; hiç beklemediği bir yerden eline para geçeceğine yorumlanır. Bir başka tabire göre: Bir kimsenin rüyasında cüzdan görmesi veya içi boş ya da içi altın veya gümüş dolu bir cüzdanı veya keseyi bir kimseye emanet olarak vermesi; rüya sahibinin o kimseye sır bir söz söyleyeceğine ve o sırrın ifşa edilmemesini isteyeceğine, eğer emanet olarak verilen kese yeni ise; verilen sırrın iyi olduğuna, eğer emanet olarak verilen kese eski ise; verilen sırrın iyi bir sır olmadığına, keseyi emanet olarak alan kimsenin o keseyi açtığının görülmesi; o kimsenin kendisine verilen sırrı başkalarına açacağına işaretle tabir olunur.

İhya Rüya Tabirleri : Sırra ve gizli durumlara delalet eder.

MollaCami Tabiri : Rüyada görülen cüzdan, sırra işarettir. Bundan dolayı bir kimse rüyada boş bir cüzdanı bir kimseye emanet olarak verse, ona sır olan bir söz söyler ve onun ifşa edilmemesini ister.

MollaCami Tabiri : Rüyada görülen para cüzdanı, sahibinin bedenidir. Ona gelecek her hangi bir şey sahibine aittir.Bazı tabirciler para cüzdanı sahibinin sırrıdır, demişlerdir. Bundan dolayı para cüzdanının açık olduğunu ondan paraların yere düştüğünü gören kimsenin sır ve gizli şeyleri açığa çıkar demişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir