Rüyada Baston Görmek

Rüyada Baston Görmek

Asa, baston veya sopa, büyük güç anlamına gelir. Kişi elinde bunlardan birini tuttuğunu görürse fevkalade güçlenecek demektir.Rüyada asa görmek fakirlikle yorumlanir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada baston görmek, serefli, kuvvetli, kudretli ve halka yardim eden bir kimseye isaret eder.

Bastonun kirildigini gören kimse, memur ise vazifesinden alinir, eger tacir ise, ticareti elinden gider. Bastonu üzerinde bulundugu yere vurdugunu gören kimse, o yere veya o yerde bulunan ve ona el koyan kimse üzerine, galip gelir.

Rüyada görülen baston kendisine itimad edilen bir kimsedir. Rüyada baska bir kimseyi baston ile dövdügünü gören kimse, dövülen kimse hakkinda dil uzatarak onun namusuna nakise (eksiklik) getirecek söz söyler.

Rüyada taşa baston ile vurdugunu ve ondan su kaynayip aktigini gören kimse fakir ise, zengin olur, eger zengin ise, onun zenginligi artar. Bazen rüya sahibi zahmet çekmeden rizka erisir.

güzel sözler

Bazen de baston, sapık bir dine sahip olan bir kimseye isaret eder. Eger asanin içi bos ve kendisi de ona dayanmis bulunuyorsa, o kimsenin mali gider. Ve onu halktan gizli tutar. Rüyada görülen asa kendisine itimad edilen bir kimsedir. Rüyada bir degnek üzerinde yürüdügünü gören kimse, gemiye biner.

Baston emre, yasaga, düsmana galip gelmeye, Istek ve maksadina kavusmaya delalet eder. Eger asa cirit degnegi ise, yalnizliga; eger badem agacindan ise, rüya sahibinin gerek hayir ve gerekse ser olarak bulundugu durumundan ayrilmaya, eger seftali agacindan olursa hazan rüya sahibinin dininde münafik olduguna delalet eder. Bazen de asa, yilana veya sihire delalet eder.

Bazen de baston, dini habis bir kimseye delalet eder. Çünkü asa odundandir. Odun ise münafik bir adama delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir