Günaydın Mesajları

Dünyanın en tatli en güzel insanina ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şansIıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

gunaydin-mesajlari

Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir.Günaydın aşkım seni çok seviyorum

Günler bukadar güzel ise sebebi sensin günaydın aşkım..

Senin yanında çabuk geçti saatler sensiz geçmek blimedi günler anladımki sen hayatımın bir parçası gönlümün yarısısın günaydın aşkım

DuaIarımın gözü yüksekte, lakin haddimin boynu Hakkın karşısında eğilmekte. Rabbim; hakkımızda hayırlı olan neyse ihsan eyIe… Amin. Hayırlı günler, günaydın.

güzel sözler

Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın.

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim oIsun.

Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızışın sabahlarımın güneşi gecelerimin ay ışığı sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanışın bebeğim günaydın.

Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yasarcasına günaydın birtanem.

Günün aydın olsun. dilerim ki yüreğine gülün göIgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli lle bak geleceğe.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun..

Yeni bir güne seninle yaşamanın vericeği morale başlıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçirecegim bebeğim günaydın.

https://www.guzelsozlerbunlar.com/gunaydin-mesajlari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir