Avon Temsilcisi Olmak İstiyorum, Nasıl Olunur?

Avon temsilcisi olmak istiyorum diyorsanız zaten Avon’un ve temsilcinin ne olduğu hakkında mutlaka bilgi sahibisinizdir. Fakat biz tam olarak bilgisi olmayan arkadaşlarımız için yine de detaylı bir şekilde açıklamak istedik.

Arkadaşlar Avon dünya üzerinde 100’den fazla ülkede hizmet veren bir kozmetik firmasıdır ve bu firma satışlarını mağazalarda, alış veriş merkezlerinde ya da vitrinlerde değil tamamen temsilcilerinin aracılığı ile ya da internet sitesinde yapmaktadır. Yıllardır Türkiye’de de hizmet veren kozmetik firması tüm dünya üzerinde milyonlarca temsilciye sahip olup, temsilciler aracılığıyla hizmet veren en büyük firmadır. Avon temsilcisi olup yaptığınız her 100 TL’lik satışınızda neredeyse %33 yani 33 TL’ye varan kar payı elde etmektedir.

AVON BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLA

Temsilci olabilmek için 18 yaşından büyük olmak yeterlidir. Onun dışında öyle çok zor koşullar bulunmamaktadır. Temsilci başvurusu yaptığınızda satış lideriniz sizin bilgilerinizi sisteme girer ve merkezden onay almayı bekler. Eğer avonda daha önce herhangi bir sıkıntı yaşamadıysanız başvurunuz onaylanır.

güzel sözler

Temsilci olduktan sonra size ait bir temsilci paneli olur ve buradan ürünlerin tümünü, size geliş fiyatlarını vs görürsünüz.

Avon sizlere öyle imkanlar sunuyor ki açıkçası bu şartlarda size kimse ürün vermez desek yalan olmaz. Kendi işinin patronu olmak isteyen insanlara bulunmaz bir fırsat sunan avon herhangi bir sermaye istemeden size sipariş ettiğiniz ürünleri gönderiyor ve siz ödemesini bir kaç gün sonra yapabiliyorsunuz. Ayrıca müşteriniz üründen memnun kalmazsa 40 gün içinde kullanılmış olsa dahi geri iade yapabiliyorsunuz.

Anlayacağınız hiç kimsenin yapmadığı kıyağı yapan Avon temsilciliği için daha geniş ve detaylı bilgiler http://www.temsilciolmak.net adresinde.. Bu siteyi ziyaret ederek siz de daha fazla bilgiye ulaşabileceğini gibi ücretsiz başvuru da yapma şansı yakalarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir